www.terapie-aft.cz

soukromá poradna Mgr. Jarmily Šimákové pro alternativní metody

www.terapie-aft.cz

 
> Úvodní stránka
> Klinická logopedie
> AFT terapie
> HAP
> Reiki
> Moveterapie
> Ceník služeb
> Kurzy a kontakty
 

Bachovy esence

  

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velmi účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí. Obsahují 38 květových esencí, které jsou připravené z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. 39. esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti Bachových květových esencí.

Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého. Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život proto strávil hledáním jednoduchého a bezpečného systému léčení, o němž byl přesvědčený, že existuje. To se mu nakonec podařilo.

Bachovy květové esence působí na negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí.

Bachovy esence nabízím klientům jako doplňek k terapiím, které s nimi provádím. Již běhěm užívání cítí úlevu a celkové zklidnění. Emoce nejsou poté tak silné a rozjitřené a na situaci, kterou společně řešíme se mohou podívat s nadhledem a s odstupem.

  

Reiki = univerzální životní energie

"Rei" = životodárný, "Ki" = energie

Reiki je stará přírodní metoda, která aktivuje sebeléčebný potenciál člověka.

Energie Reiki se přenáší dotykem rukou.

Reiki působí na tělesné, duševní i duchovní úrovni, uvolňuje napětí, blokády a vede člověka k harmonii se sebou samým, k pocitu spokojenosti a sounáležitosti s přírodou.

Ošetření energií Reiki je vhodné pro všechny věkové kategorie.

 

2006-10 Vytvořila firma PROFI IMAGE s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

2006-10 Publikuje firma Mgr. Jarmila Šimáková. Všechna práva vyhrazena.